wtorek, 6 października 2015

Podsumowanie

Minęło piętnaście dni przerwy i ciszy na blogu, lecz były to dni ważne. Podczas tej długiej nieobecności ukończyłam przedostatnią chemię z tego cyklu. Został więc tylko jeden VAC i czekanie na dalsze posunięcia, operację, radioterapię czy chemioterapię podtrzymującą. Na razie jednak dzielą Nas całe dwa tygodnie do kolejnego pobytu na szpitalnym oddziale, które zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. Mam nadzieję, że spędzę je podobnie interesująco jaki i te ostatnie. Bowiem dużo się działo. Wraz z Panem Rafałem robiliśmy sesję zdjęciową dla Urtici. Była to fantastyczna zabawa, ale i atmosfera była wspaniała. Najbardziej podobały mi się zdjęcia wykonywane na dworze,  tam chyba najlepiej się czułam. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Kilka godzin przed spotkaniem z Panem Rafałem poznałam również bardzo miłe i ciepłe osoby, Panią Kasię i Anię. Wprowadziły i podpowiadały na moje wszelkie pytanie dotyczące tej cudownej akcji jaką jest Urtica Dzieciom. Są to bowiem warsztaty plastyczne organizowane w siedemnastu polskich szpitalach. Dzięki nim uśmiech pojawia się częściej na twarzach małych Pacjentów zmagających się z ciężkimi chorobami. Podczas tych zajęci Dzieci tworzą prawdziwe dzieła sztuki, które następnie możemy wylicytować co rocznej Gali Urtica Dzieciom. Ja również taką pracę zrobiłam wraz z relacją fotograficzną jej powstawania.A tutaj chyba najfajniejszy element, "magiczne" odkrywanie literek - zdejmowanie taśmy.
Na koniec - wspaniały prezent, podsumowanie tych jakże wielu wydarzeń :)

20 komentarzy:

 1. Maju, Twoja praca jest świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Kochana Majeczko, oj dużo się u Ciebie działo, tęskniliśmy za naszą ulubioną blogerką. Piękna praca, bardzo wymowna. A te koszulki Ultrici bardzo trafione Ty nasze Ciachowe Miss, ściskam Cię bardzo mocno

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koszulki są naprawdę fantastyczne! Ja też się stęskniłam i tu, na blogu, jak i w rzeczywistym świecie. Z chęcią się z Tobą Ciociu i z Igą wybierzemy na spacer, może do lasu, koło pałacyku. Dziś nie było niestety koni, lecz spotkałyśmy wspaniałe kózki! Ściskam, Maja.

   Usuń
  2. Rybelko Ty Moja Cudna może w przyszłym tygodniu? Robi się już wprawdzie mocno Jesiennie i trochę zimnawo, ale za to jakie śliczne otoczenie. Chcemy na spacer!!! :*

   Usuń
  3. Niestety w tym tygodniu, nie uda nam się już spotkać, a i w przyszłych tygodniach dużo będzie się działo. Może więc na początku listopada się nam uda? Jak tylko Mama wróci z Paryża, to porozmawiam z nią na ten temat i postaramy się coś ustalić :)

   Usuń
 3. No Kochana !! Prawdziwa z Ciebie profesjonalistka ! Fajnie te koszulki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odziedziczyłam po Kimś talent :) Buziaki, Maja

   Usuń
 4. Maju Kochana,jak zawsze pełna pomysłów,śliczna ta Twoja praca " Żyj kolorowo!"
  Samych ciepłych kolorów życzymy Ci Najmilsza!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć ! Super praca ! Ja też robiłam prace na licytację :-) . Tak się rozpędziłam że narysowałam aż cztery rysunki z czego jeden przedstawia mojego Szczerbatka :-) . Życzę miłego pobytu w domku i wspaniale spędzonych dni ! :-D

  Madzia i jaszczurki - pozdrowienia i uściski !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Jak na razie pobyt mija idealnie :)
   Och, jestem bardzo ciekawa jak wyglądały Twoje prace, bo ta którą dostałam jest prześliczna! Jaszczurka jest jak prawdziwa!
   Ściskam Ciebie i wszystkie jaszczurki,
   Maja

   Usuń
 6. Cudna praca, Maju. Jestem pod wrażeniem Twojego talentu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Majeczko Kochana. Gratuluje wspanialych prac i zajecia I miejsca w konkursie na dziennikarza akcji Urtica.
  Tak trzymaj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Była i jest świetna zabawa we "współpracy" z Urticą! Co tydzień mogę zaproponować posta na Facebooka, https://www.facebook.com/urtica.dzieciom?fref=photo :)

   Usuń
 8. cześć Majka,
  super praca, super Majka, super koszulki:)
  Pozdrowienia dla rodzinki S!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy i również pozdrawiamy rodzinkę O! :)

   Usuń