piątek, 10 kwietnia 2015

Surprise from Scrapers

"Drogie Scraperki i Scraperzy. Zwracam się z gorącą prośbą o przygotowanie radosnej i kolorowej kartki dla chorej Mai (…)". To był fragment wiadomości Pani Sylwii na portalu społecznościowym.  Apel został wysłuchany i zrealizowany w 100%, a nawet więcej. Dostałam kartki, które od pierwszego wejrzenia mnie zachwyciły. Były przede wszystkim własnoręcznie robione za co pełen ukłon. Każda zawierała swój indywidualny styl i klasę, lecz wyróżniały się precyzją choćby najmniejszego detalu. Jak zapewne się domyślacie sprawiły mi ogromną niespodziankę, ale nie to jednak najbardziej pozytywnie mnie zaskoczyło. Największą radość sprawił mi fakt, że dostałam te "arcydzieła" w dzień moich imienin, które były wczoraj.

17 komentarzy:

 1. Wszystkiego Najlepszego życzą Ola i Basia <3 Piękne kartki !

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękne !!! Muszę się tego nauczyć. Buziaczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Artystyczne kartki dla Artystki Mai!
  Kochana, ściskamy imieninowo,śląc wiele ciepłych kolorów!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana Maju, wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do NAS:-) Kartki cudowne... Kiedy Ty masz czas je wszystkie przeczytać ? Współczuję listonoszowi:-) ten to sie nadźwiga:-) Ściskam jak zwykle baaaarrdzo mocno:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana Maju- to dla mnie był wielki zaszczyt, zrobić kartkę dla Ciebie- w dniu imienin przyjmij życzenia- spełnienia marzeń, bo w życiu od nich wszystko się zaczyna i wiary w to, że będzie dobrze- pozdrawiam Sylwia

  OdpowiedzUsuń
 7. Ależ piękne te kartki, brak mi słów... Majeczko przyjmij serdecznie życzenia imieninowe (nieco spóźnione, ale bardzo szczere), spełnienia marzeń Gwiazdeczko!

  OdpowiedzUsuń
 8. Niespodzianka po angielsku to surprise, a nie suprice, ale karteczki fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Super ten nowy layout :)
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest autorstwa Igi (https://plus.google.com/u/0/114692848771035890728/posts), której bardzo za niego i za rady do zrobienia własnego nagłówka itp. dziękuję!

   Usuń
 10. Widzę, że nasze też dotarły. Cieszę się, że sprawiły Ci tyle radości. I serdecznie - choć spóźnione - życzenia imieninowe przesyłam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne! Majeczko spóźnione życzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Pytanie do kartek: Wybrałaś najładniejsze? Jeśli były ładniejsze,to wole nie myślec,jakie były piękne... Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sfotografowałam te które doszły tamtego dnia :) a później były inne, lecz również przepiękne :)

   Usuń
 13. Cieszę się że i moja kartka dotarla - ta z tymi kotkami i myszkami :):):) pozdrawiam
  Ula Juskowiak z Wrocławia :*:*:*:*:* :):):):):):):) :*:*:*:* :):):):):)

  OdpowiedzUsuń