wtorek, 6 stycznia 2015

Oj, się działo…

Nowy Rok przywitałam imprezowo ; ) Bo na przykład, od razu  po sylwestrze przez dwa dni odwiedzała mnie koleżanka ze szkoły. Świetnie się bawiłyśmy, nakręciłyśmy dwa filmy ( może kiedyś Wam pokażę? ) , pomalowałyśmy sobie paznokcie ( wyszły ślicznie ) oraz robiłyśmy wiele innych rzeczy. Następnie w sobotę zaprosiłam parę osób na bal ,,maskowy" ( dałam to słowo w nawiasie, ponieważ nie były to zwykłe maski, pod koniec wszyscy goście, razem ze mną założyliśmy maski chirurgiczne, które noszę podczas braku leukocytów ). Przy tym spotkaniu również była dobra zabawa, wręcz wspaniała ( chciałabym bardzo podziękować gościom, że przyszli, sprawiło mi to dużą radochę ) .  Jak widzicie spędziłam trzy fantastyczne dni : ) Ale teraz czas na odpoczynek przed chemią , która nie ma stałej daty ( ponieważ muszę jeszcze mieć parę ważnych badań ) i dlatego to zdjęcie, które zrobiłam z mamą. A Wam jak minęły początki stycznia, możecie opowiedzieć mi o Waszych przygodach w komentarzach lub mailach ( to mój adres  maja@suchanek.com.pl lub majkahawajka@gmail.com ) ?

12 komentarzy:

 1. Z Ciebie to imprezowa dziewczynka. Musiałaś fajnie i dynamicznie spędzić ten czas więc się nie dziwię że musisz teraz odpocząć.

  OdpowiedzUsuń
 2. Plotki krążą, że podajecie gościom przepyszną pizzę z nutellą i solą;) i że meble masz piękne, zwłaszcza to łóżko z tyyylloma poduszkami ;) Maju buziaki gorące!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ta pizza to nasz (i gości :) ) przysmak!

   Usuń
 3. Cieszymy się,że miałaś imprezowy czas Kochana Majko Hawajko! Po chwilowej pauzie czeka Cię następny bal ,wszak karnawał trwa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Chwilowo kapcie lepiej się sprawdzają :)

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. To akurat były nogi mamy, ale mój numer buta to 34-35 ; )

   Usuń
 6. Maju, Ty sie nie nudzisz! Salon kosmetyczny, sala balowa, kuchnia, mydlarnia, ... Ciekawa jestem czym jeszcze nas zaskoczysz? Pokój zapewne piękny na miarę właścicielki :-) Buziaki i wszystkiego najlepszego

  OdpowiedzUsuń
 7. Koleżanka też BARDZO się cieszy z odwiedzin u Mai!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz się cieszą obie koleżanki : )

   Usuń
 8. Hahah ale fajnie spędzasz wolny czas ! Ciesze się ! Bardzo tęsknię !!

  OdpowiedzUsuń