poniedziałek, 29 grudnia 2014

Z krańców świata...

Codziennie dostaję co najmniej po pięć kartek z różnych zakątków świata. Pisząc tego posta moim głównym celem jest podziękować nadawcom tych wszystkich pocztówek  i listów.  Mam wielką nadzieję, że będę dalej je dostawać. Taki kawałek papieru, umieszczone na nim zdjęcie lub rysunek oraz życzenia, historie i przygody napisane przez Kogoś, dla niektórych to nic nie znaczy, ale dla mnie to naprawdę skarb. Kiedy mam zły humor, mama wypatruje przez okno listonosza, ponieważ wie, że to co przyniesie poprawi mi nastrój. Wszystkie te kartki razem z kopertami przechowuję w białym pudełku, którego strzeże mój słonik. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy wysyłają właśnie do mnie te pocztówki, zarówno tym anonimowym, jak i tym, którzy się podpisali. DZIĘKUJĘ! 
Podpisali się ( jak do tej pory )   : Adam z USA, Magda Żurek, Amelia z Albanii, Amel Abbas, Gosia, Marcin, Matylda, Dana i Cody oraz Guy  DeKeyn z Florydy, Zuzia, Marcin, Saver z Turcji, Fatime z Syberii, Gunaj z Macedonii, Jan Pendras, Nicole i Kevina z Florydy, Sofaa z Maroko, Pani Gosia i Ania oraz Monika z Eurobanku, Ciocia Małgosia i Wujek Jasiu, Marlena z Australii, przyjaciele Cioci Joli z Włoch, Sara ze Szwecji, Zuza Kitlińska z Malmo, Ciocia Asia Wożniak, Małgosia Radzka z Rodziną, Jurek i Zosia Trćka oraz grupa przedszkolna Żuczki, Alex z Rodziną i Przyjaciółmi z Rodziną z Rumunii, Julka Mularczyk i mama z Florydy, Onskar i Marzena oraz Sylwek i Hubert Bąk ze Szwecji, Ciocia Mirka, Agata i Marek USA, Przyjaciółka Cioci Joli Alex z Freiburga, Oderwany ( Mariusz Stachowiak ) z Tajlandii, Hania i Julka oraz Adaś z Rodzicami z Opola, Kasia Bryłka z Wrocławia, Daniel Szeląg z Hajduk Niskich, Kuba i Mrysia oraz Rodzice z USA, Babcia Wisia i Ira ze Środku Lasu, Smok z Krakowa, Malwina i Kamila z Opola, Dorota z Kijowa, Zosia i Ania Chanowskie z Opola, Zosia z Opola, Malwina i klasa I c z Opola, Hedi i Przyjaciele z Helwecji.3 komentarze:

 1. Wow myślę że niedługo będziesz potrzebowała dużego pudła na kartki

  OdpowiedzUsuń
 2. Maju,
  Cieszymy sie, ze kartka ze Szkocji dotarla :)
  Dziekujemy za zaproszenie do bloga. Jestesmy pod wrazeniem, blog jest super! Atmosfera zimowo- swiateczna :) piekne zdjecia i piekna Ty na nich!
  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!!!
  Od Marysi, Kuby i rodzicow

  OdpowiedzUsuń