czwartek, 13 sierpnia 2015

(Nie) jestem lewa!

Czy wiecie, że dziś jest Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych? Świętem zajmuje się od 1992 roku światowa Organizacja "Klub Leworęcznych", której siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii. A znacie może jakieś sławne, leworęczne osoby? Na przykład Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Michał Anioł, Albert Einstein, Napoleon Bonaparte czy też Barack Obama, no i oczywiście Ja :) Mówi się, że jest się lewym w jakieś czynności, mam nadzieję, że ja nie będę i  uda mi się dokończyć posta. Bowiem chciałam opowiedzieć Wam o dość nietypowej formie pozdrowień, a muszę przyznać, że znam ich wiele :) Jednak ostatnio dostałam je w formie zdjęć. Na fotografiach byli ludzie z kartkami o różnych wzorach i kolorach, każda miała inny tekst. Nic dziwnego, że były tak pomysłowe, ponieważ ich autorzy są równie kreatywni. Napisali do mnie uczestnicy programu Project Runway. Bardzo serdecznie ich pozdrawiam i dziękuję! 

13 komentarzy:

 1. Naszą Kochaną leworęczną, serdecznie ściskają praworęczni: Daniel, Michał, Małgo, Jaś.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maja, super to jest. I te kartki i święto "leworęcznych". Nasza "lewa" Anula tez Cię ściska, dziś najmocniej jak się tylko da:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ojeju nie wiedziałam, że Ania jest leworęczna! W takim razie ściskam Anulę i Ciebie Ciociu!
   Lewa Maja :)

   Usuń
 3. Dzięki Maja!!! Cała przyjemność po naszej stronie!!!! :)))(

  OdpowiedzUsuń
 4. Ściskam mocno, mocno !!! Pierwsze słyszę o takim święcie ! Ale fajny pomysł ! Pozdrawiam wszystkich lewych !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Ciekawa inicjatywa. Kiedy tata mi o tym święcie powiedział, nie wierzyłam, ale jednak jest takie coś :)

   Usuń
 5. Kochana Moja Majeczko, długo nie pisałam, ale czytałam. Miałam problemy techniczne, okazuje się, że jestem "lewa", jeżeli chodzi o technikę, a moi "osobiści asystenci" wyjechali na wakacje. Pozdrowienia dla Ciebie i Twoich sympatyków, a widzę, że ich coraz więcej. Ściskam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz Asystenci przybyli i to w dużej ilości wraz z naszym podrzutkiem :)

   Usuń
  2. No i nareszcie zrobiło się wesoło :)

   Usuń
 6. https://www.facebook.com/201883073204124/photos/a.248300435229054.61644.201883073204124/916779975047760/?type=1&theater

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze raz bardzo dziękuję! Było mi naprawdę miło! Szczególnie, że każdego z uczestników "znam", ponieważ oglądałam Project Runway na bieżąco!

   Usuń