poniedziałek, 30 marca 2015

Halo, halo...

"Halo? Maja? Nie mogę dodzwonić się do Ciebie. Zdrowiej szybko, bo chcę Cię zobaczyć na planie naszej następnej reklamy Eurobanku :) Całuję Cię mocno. " Taki list dostałam od zapewne znanego Wam Piotra Adamczyka dla mnie, (jeszcze) :) mało znanej Mai. Jest wiadomość, to i odpowiedź powinna być, więc oto ona:
"Halo? Panie Piotrze? Bardzo mi miło z Panem konwersować, dlatego czym prędzej odpisuję! Cieszę się również z danej propozycji, którą oczywiście przyjmuję :) Już nie mogę się doczekać spotkania! W każdym zdaniu się raduję, co sprawia, że są takie pospolite, więc, żeby nie było nudno to chciałabym zaprosić Pana (jeżeli to możliwe) na lody lub inne słodkości :) Słyszałam, że ma Pan restaurację "Stary Dom" w Warszawie. (Mama kiedyś w niej była). Ale ze mnie chodząca reklama :) Jeszcze raz dziękuję, za zdjęcie!
Pozdrawiam
Maja Suchanek

P.S.
Znam Pana nie tylko z filmów i reklam, ale także z audiobooka. Przeczytał Pan powieść Carla Collodi "Pinokio". Teraz jednak oficjalnie kończę i czekam na odpowiedź w komentarzach :)


13 komentarzy:

 1. To znaczy, że wcale nie jesteś taka nieznana !!!! Celebrytka z Ciebie pełną gębą!!! Cieszę się, że wreszcie się odezwałaś !!! Buziaczki....

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak będziesz w tej reklamie to będzie suuuuuuper!!!!!!! :) :) :) :)
  Ula :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie długo też może założe własnego bloga :) :)
  Ula :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulujemy znajomości! Ściskamy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Majeczko, że Ty mało znana jesteś? Kochana zobacz na ilość wejść na Twój blog, na zdjęcia na mieście itd.... my wszyscy czekamy na wieści o Tobie, od Ciebie:) Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Majeczko Gwaizdeczko stęskniłam się za Tobą. Masz niezłe znajomości, pozazdrościć :) Niebawem wszyscy od Ciebie będę zbierać autografy. Ja już stoję w kolejce. Ściskam Cię serdecznie :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też stoję w kolejce :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Kochana Maju, nie wiem co sie dzieje, nie wiem, jak to sie dzieje, ale żeby warszawscy celebryci zgłaszali sie do Ciebie z propozycjami to juz za duzo jak na tego bloga:-) Wszystkiego naj... i mocno, mocno ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Majeczko Gwiazdeczko. Wcale nie zdziwiłabym się gdybyś przesłąła nam wiadomość, że jesteś zaproszona na herbatę do Królowej Angielskiej przez księcia Harrego. Powiało wielkim światem i i owiało nas szare Myszki. Tak trzymaj.
  Miłych Świąt życzę Tobie, Mamie, Tacie i Jasiowi oraz wszystkim Komentatorom Ewa

  OdpowiedzUsuń
 10. Z początku pomyślałam: To chyba jakiś żart na Prima Aprilis (OMG Nie wiem,jak to się pisze) ! Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobrych Świąt całej Familiadzie życzymy! Winniczki.

  OdpowiedzUsuń
 12. I będziesz w tej reklamie??????

  OdpowiedzUsuń