wtorek, 24 lutego 2015

Królowa Śniegu

Niestety, a może na szczęście Ta Wielka Władczyni Mrozu w Polsce chyba nie zawita. Była za to u mnie, przysłana nie na zwykłym kawałku papieru, ale na plakacie reprezentującym spektakl. Mój zachwyt bierze się z podpisów aktorów i z samego pomysłu. Nadal niezastąpione są jednak listy i pocztówki, gdyż nawet kilka dobrych słów stawia mnie na nogi i każe iść dalej :) Dobrym przykładem jest Wiktoria z Gdyni,  od której dostałam po raz drugi śliczną i przez Nią wykonaną kartkę. Tak więc kończę tego posta i bardzo dziękuję wszystkim nadawcom tych "upominków".7 komentarzy:

 1. Maju Wspaniała! W natarciu już Pani Wiosna. Na niebie klucze gęsi ,żurawi (to wiadomości z radia), w ogródkach przebiśniegi.i forsycja (to z autopsji).
  A Tobie Kochana życzymy,by listy i pocztówki sfruwały do Ciebie jak kolorowe motyle...Ściskamy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maju, miej w pogotowiu wielkie pudło, gdyż z tego co piszesz to poczta może mieć problemy z dostarczaniem Tobie korespondencji:-) Pozdrawiam bardzo mocno:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Maju faktycznie szykuj pudło, bo doszły mnie słuchy, że tych karteczek z różnych stron świata i Polski jeszcze trochę będzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiosna już pod progiem, wiem to na pewno, bo Daniel już kicha :) A tak serio spotykam już pierwsze oznaki wiosny, pierwsze pąki na drzewach, no i ten zapach... Dobrze, że Królowa Śniegu tylko na plakacie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no, no , gdzie Ty będziesz trzymać te pudełka z korespondencją z całego świata?:) pozdrowionka

  OdpowiedzUsuń
 6. Super ta karteczka. Bardzo inspirująca. Może Ty Majeczko coś takiego zrobisz dla nas ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale ten plakat ładny!:):):):):):):D

  OdpowiedzUsuń